O Nas

ZIELONA TŁOCZNIA ​to coś więcej niż profesjonalna produkcja naturalnych soków. To zespół ludzi, którzy żyją w zgodzie z naturą i chcą się dzielić swoją pasją.

Od wieków wiadomo, że owoce i warzywa stanowią podstawę zbilansowanej diety, a także bogate źródło witamin i substancji mineralnych, dlatego należy spożywać je do każdego posiłku, jako przekąskę i pamiętać o nich bez względu na porę roku. Niestety, ​nie zawsze mamy czas i chęć, by spożywać ich odpowiednią ilość. Rozwiązanie jest proste – porcję owoców można spokojnie zastąpić szklanką 100% soku!

Soki zawierają te same biologicznie czynne składniki, które znajdują się w świeżych owocach i stanowią źródło łatwo przyswajalnych składników pokarmowych, co jest pomocne przy leczeniu różnych niedoborów i dolegliwości. Soki wytwarzane lokalnie, z ekologicznych surowców są bogatym źródłem witaminy C, błonnika, karotenoidów i wielu składników mineralnych, m.in. potasu i magnezu.

SOKI 100%

Wszystkie nasze produkty są w pełni naturalne. W swojej ofercie posiadamy soki 100%, które tłoczymy bezpośrednio ze świeżych owoców, co pozwala zachować w nich bogactwo cennych witamin i składników mineralnych. Stosowana przez nas prosta technologia pasteryzacji bezpośrednio po wytłoczeniu pozwala zachować charakterystyczną barwę, smak, zapach a mętność i osad to naturalna pozostałość drobnych cząstek miąższu.

Soki ​ZIELONEJ TŁOCZNI są odpowiedzią na szalone tempo naszego życia codziennego. Niech codzienne picie soków z ​ZIELONEJ TŁOCZNI ​stanie się Twoim zdrowym nawykiem, tak jak stało się naszym. Pijmy soki każdego dnia, na zdrowie!

Zielona Tłocznia
Piotr Sępkowski

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przegladanie akceptujesz treść.